O nás

Zubná kefka NANOO - O nás

Zubní lekári sa zhodujú, že zubná kefka svojím významom ďaleko prevyšuje zubnú pastu. Takmer každý pacient používa nekvalitnú zubnú kefku.
Povedzte stop zubným kazom a podráždeným ďasnám s najjemnejšou zubnou kefkou na svete. Zubná kefka NANOO prišla chrániť zuby všetkých uvedomelých ľudí.

Sila v malých veciach
12 000 vlákien s priemerom 80 mikrometrov je pripravených na hĺbkové čistenie aj tých najťažšie dostupných medzizubných priestorov. Vďaka rovnomernému čisteniu zbavíte svoje zuby všetkých povlakov a baktérií. Zubná kefka novej generácie vám pomôže znížiť počet nepríjemných hodín strávených v zubnej ambulancii.
Začnite s dobrou ústnou hygienou skôr, ako vzniknú problémy; so zubnou kefkou, ktorá spĺňa najvyššie zubné štandardy; od nadšenca, ktorému záleží na zdraví národa.

Príjemné chvíle v kúpeľni
Máte radi zmrzlinu alebo horúcu čokoládu? Patríte k polovici Čechov, ktorí trpia citlivými zubami? Hoci nie je v mojich silách vyliečiť menej šťastnú polovicu našej krajiny, ultratenký antibakteriálny nylon môže poskytnúť čiastočnú úľavu a prevenciu pred touto nepríjemnosťou.
Po mnohých mesiacoch testovania, dômyselného výskumu a konzultácií s odborníkmi sa mi podarilo navrhnúť výrobok maximálne šetrný k zubnej sklovine a ďasnám.
Dobre si pamätám zo svojich predchádzajúcich rokov, že nepríjemný pocit z nekvalitnej zubnej kefky po náročnom dni môže byť nervy drásajúci. Rukoväť som vyvinul zo zdravotne bezpečného plastu podľa najnovších ergonomických poznatkov. Preto zubná kefka NANOO padne nielen do oka, ale aj do ruky.
Hoci patrím k mladšej generácii a moja energia je už za mnou, život ma naučil, že kvalita sa nakoniec vždy rozpozná. Keďže štetiny nevypadávajú, vaša ochrana zdravia vydrží celé mesiace v perfektnom stave! Ušetríte nielen svoju peňaženku, ale aj kroky do drogérie (pre ďalšiu lacnú zubnú kefku).
Multifunkčné predmety sú praktické, môžu vám ušetriť čas a peniaze, a preto si ich zamilujete. Minimalistický čierny alebo biely dizajn výrobku poslúži ako elegantná dekorácia vašej kúpeľne.

Investícia, ktorá sa mnohonásobne vráti
Hoci sa značka NANOO mení, môj cieľ zostáva rovnaký: dokázať Českej republike, že kvalitná starostlivosť o zuby nemusí byť otravná alebo nepríjemná. Čo je na to lepšie ako zubná kefka, ktorá prešla testami a celým schvaľovacím procesom Národného inštitútu zdravia.
Úroveň našich zubov odráža naše celkové zdravie a ochotu starať sa o seba. Na oblečenie a kozmetiku míňame tisíce. V zubnom lekárstve však počítame každý cent...
Nestojí za to investovať do svojho zdravia a ušetriť čas a peniaze, ktoré by ste inak stratili v zubnej ambulancii? Vyskúšajte jedinečnú zubnú kefku NANOO a prispejte k žiarivejšiemu úsmevu v Českej republike! Myslím si, že má zmysel usilovať sa o každú zmenu k lepšiemu.

Zakladateľ Nanoo.sk